2e hands auto kopen

Forum index » xarbb » OccasionAdvies Forum
Auteur Bericht
Joined: 02-apr-2007
Posts: 1
Andere onderwerpen
Posted 02-apr-2007 at 16:56:11
Subject: 2e hands auto kopen

Hooi,

Wij willen er een 2e auto bij kopen, een 2e hands, ivm gezinsuitbreiding en nieuwe baan. We willen graag een 5deurs erbij. De auto zou zo'n 15000 km per jaar rijden, wat is dan beter? Diesel of benzine? Boven welke kmstand kunnen we een auto beter niet kopen? Ons budget is ong 3000 euro, bij welke merken zou ik dan moeten kijken voor een goede, betrouwbare auto waarbij we geen grote kosten hoeven te verwachten?

Bvd,

Petra

Naam : Anoniem

lastreplyname : Anoniem

Terug naar boven Profiel E-mail
webmaster
Joined 07-aug-2006
Posts: 523

Andere onderwerpen
Geplaatst: 03-apr-2007 20:28:10

Hoi Petra,


Wat betreft je vraag... er staan heel veel gelijkwaardige vragen op dit forum van mensen die ook een goedkope en betrouwbare auto zoeken. Eigenlijk wil iedereen wel een goedkope en betrouware auto Wink


Je hebt gelijk dat bepaalde merken een betere naam hebben dan anderen, maar als 10 mensen dezelfde auto kopen zal er altijd iemand zijn die dan net de schade auto of de slecht onderhouden auto koopt. Kijk daarom de artikelen op deze website door en blader eens door het forum, want er staan echt een hele boel berichten die gelijkwaardig zijn aan deze!


Succes met de aankoop!

Terug naar boven Profiel E-mail
Forum index » xarbb » OccasionAdvies Forum